Vi är ett expanderande konsultföretag som arbetar rikstäckande med ett djupt engagemang att ge dig som kund optimala och ekonomiska lösningar.

 

Vår långa erfarenhet har givit oss kunskaper och insikter som är användbara för många olika branscher och företag.

 

Våra uppdragsgivare är bl.a. E.on Sverige AB, Vattenfall Eldistribution AB, Vattenfall Services Nordic AB, Infratek, Eltel Networks, Svensk Travsport m.fl.

Kontakter

Jonas Lander

VD

Projektering/Besiktning/Beredning

+46 73 659 80 80

jonas.lander@kraftochljusteknik.se

Jan Bengtsson

Dokumentation/Beredning

+46 73 659 60 03

jan.bengtsson@kraftochljusteknik.se

Moa Lidberg 

(Föräldraledig)

Avtal/Tillstånd/Dokumentation

+46 73 659 04 56

moa.lidberg@kraftochljusteknik.se

Håkan Pettersson

Vice VD

Beredning/Projektledning

Tel: +46 70 511 11 74

hakan.pettersson@kraftochljusteknik.se

Ulrika Hagman

Beredning/Avtal/Miljö/Dokumentation

+46 73 659 87 77

ulrika.hagman@kraftochljusteknik.se

John Sundqvist

Projektering/Dokumentation

+46 73 659 07 27

john.sundqvist@kraftochljusteknik.se

Jennifer Rönneborg

Avtal/Tillstånd/Dokumentation

+46 73 659 62 66

jennifer.ronneborg@kraftochljusteknik.se

 

Camilla Tillberg

Beredning/Avtal/Tillstånd/Dokumentation

+46 73 659 00 95

camilla.tillberg@kraftochljusteknik.se

Robert Waldenmark

Beredning/Projektering

+46(0)73-659 11 95

robert.waldenmark@kraftochljusteknik.se

Johan Gunér

Beredning/Projektledning

+46 73 659 03 63

johan.guner@kraftochljusteknik.se

 

Per Carlberg

Projektledning/Projektering/Beredning

+46 73 659 82 95

per.carlberg@kraftochljusteknik.se

 

Besöksadress:

Kraft och Ljusteknik AB

Kaserngatan 1

761 46 Norrtälje


org.nr: 556712-2022